SUPERCYP 6WP OPRYSK NA MUCHY BROS 200g

Sztuk w magazynie: 0
Cena: 53,92 zł 53.92
bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Bros
Kod produktu: 84520418

Opis

Preparat przeznaczony jest do zwalczania owadów biegających (prusaki, karaluchy, mrówki, mrówki faraona, rybiki, pluskwy) oraz latających (muchy, komary) w pomieszczeniach mieszkalnych, gospodarczych oraz użyteczności publicznej (sklepy, restauracje, piekarnie, rzeźnie, mleczarnie, magazyny, obory, chlewnie, kurniki). Preparat działa przez 3 miesiące od zastosowania.

Sposób stosowania: Owady latające:

25 g preparatu rozpuścić w 2,5 - 5 l wody i dokładnie wymieszać:

  • muchy - opryskiwać okolice okien i drzwi, oraz powierzchnie zacienione
  • komary - opryskiwać sufity, ściany i miejsca zacienione

Owady biegające:

  • duża ilość owadów - rozpuścić 25 g preparatu w 1,7 - 2,5 l wody
  • mała ilość owadów - rozpuścić 25 g preparatu w 3,5 - 5 l wody

Opryskiwać listwy podłogowe, miejsca za kuchenką, pod zlewem, szpary, szczeliny itd.

Insektycyd do stosowania w higienie sanitarnej. Proszek do sporządzania zawiesiny wodnej. Zawiera insektycydy z grupy syntetycznych pyretroidów: cypermetryna 5%, tetrametryna 1%, oraz butoksylan piperonylu 2% (synergetyk).

 

W przypadku składania oferty zawarcia umowy na odległość, w zakupie środków następuje jak niżej:  „Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013 r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2019 poz. 19 00 z późn. zm.). Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące stosowania produktu.”  Kupując akceptujesz regulamin i oświadczasz, że jesteś osobą pełnoetnią i posiadasz w/w kwalifikacje.

Opinie o produkcie (0)

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl