ROUNDUP NA CHWASTY FLEX MOCNIEJSZY RANDAP 540ml

Sztuk w magazynie: 0
Cena: 75,20 zł 75.20
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Substral
Kod produktu: 198762139

Opis
ROUNDUP FLEX OGRÓD PREPARAT CHWASTOBÓJCZY 

  • Opakowanie: 540 ml
  • Starcza na: 9 - 18 litrów wody / 270 - 540 m² powierzchni
  • Wydajne i szybkie działanieCo to jest Roundup Flex Ogród?

Po pierwsze, Roundup czy Randap? Poprawną formą jest Roundup, chociaż w wymowie brzmi Randap.

Oto rewelacyjna propozycja dla wszystkich miłośników ogrodów! Roundup Flex Ogród to herbicyd w formie koncentratu, który po rozpuszczeniu w wodzie jest w stanie zniszczyć perz właściwy i wiele innych uporczywych chwastów jedno- i dwuliściennych. A najlepsze jest to, że możesz go używać bez konieczności wynajmowania profesjonalisty - to idealne rozwiązanie dla użytkowników nieprofesjonalnych w ogrodach przydomowych i działkowych!

Herbicyd działa szybko i skutecznie, przyswajany przez zielone części roślin i przemieszczający się po całej roślinie. Dzięki temu nawet części podziemne, takie jak korzenie i rozłogi, zostaną zniszczone, co skutkuje całkowitym zanikiem chwastów już po około trzech tygodniach od zabiegu. Możesz oczekiwać pierwszych efektów po zaledwie 7-10 dniach, a zwiększenie temperatury i wilgotności powietrza lub silne nasłonecznienie tylko przyspieszą proces.

Dzięki temu herbicydowi, Twój ogród będzie wolny od niechcianych chwastów, co pozwoli Ci cieszyć się pięknem Twoich kwiatów i roślin. Wypróbuj nasz produkt już dziś i przekonaj się, jak łatwo i skutecznie pozbyć się uporczywych chwastów!Jak stosować?


Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych lub plecakowych opryskiwaczy ciśnieniowych.


Środek stosować po wschodach chwastów, przed siewem lub sadzeniem roślin uprawnych. Opryskiwać chwasty aż do całkowitego pokrycia cieczą. Po zastosowaniu środka nie wykonywać żadnych prac uprawowych przez najlepiej okres 2-3 tygodni, najwcześniej można je wykonać po 10 dniach od wystąpienia objawów działania środka.


W przypadku dostania się środka na części zielone roślin uprawnych następuje ich uszkodzenie, a nawet całkowite zniszczenie. Dlatego szczególnie ważne jest prawidłowe przeprowadzenie opryskiwania, tzn. w dzień bezwietrzny i z zastosowaniem osłon zapobiegawczych zwiewaniu rozpylonej cieczy użytkowej na rośliny uprawne rosnące w pobliżu.


Chwasty jednoroczne i wieloletnie


  • Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 30 ml środka w 1 L wody/30 m2.
  • Maksymalna liczba zabiegów w okresie wegetacyjnym: 1.

Chwasty wieloletnie głęboko korzeniące się


  • Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 45 ml środka w 1 L wody/30 m2.
  • Maksymalna liczba zabiegów w okresie wegetacyjnym: 1.

Renowacja (odnowienie) trawnika


  • Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 60 ml środka w 1 L wody/30 m2.
  • Maksymalna liczba zabiegów w okresie wegetacyjnym: 1.

Po zastosowaniu potraktowane chwasty pozostawić przez okres 10 dni, po czym wygrabić zwiędnięte liście i korzenie chwastów i przygotować teren do siewu trawy.

Zawartość substancji czynnej: glifosat w postaci soli potasowej (związek z grupy aminofosfonianów - 120 g w 1 L środka (10,99%).


Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w etykiecie oraz z informacjami dotyczącymi produktu. Środki ochrony roślin mogą nabyć osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz. U. 2023 poz.340). Dokonując transakcji kupujący potwierdza, że spełnia powyższe kryteria. Kupując akceptujesz regulamin i oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i posiadasz w/w kwalifikacje.
Opinie o produkcie (0)

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl