ORVEGO 525 SC 1L AGRECOL BASF

Sztuk w magazynie: 0
Cena: 265,00 zł 265.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 5 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: O-Basf
Kod produktu: 127868055

Opis

Orvego 525 SC jest środkiem grzybobójczym w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu wgłębnym i kontaktowym, do stosowania zapobiegawczego oraz interwencyjnego w ochronie pomidora przeciwko zarazie ziemniaka oraz ogórka przed mączniakiem rzekomym. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwacza polowego.

Sporządzanie cieczy użytkowej

Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. Przed użyciem wstrząsnąć zawartością opakowania. Odmierzoną ilość środka wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą (z włączonym mieszadłem). Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika z cieczą użytkową i uzupełnić wodą do potrzebnej ilości. Opryskiwać z włączonym mieszadłem. Po wlaniu środka do zbiornika opryskiwacza niewyposażonego w mieszadło hydrauliczne, ciecz mechanicznie wymieszać. Po przerwie w wykonywaniu zabiegu i przed ponownym przystąpieniem do zabiegu ciecz dokładnie wymieszać.

„Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie”

"W przypadku Produktów będących środkami ochrony roślin w rozumieniu ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 455 ze zm.) oraz rozporządzenia nr 1107/2009 (Dz.U. 2011 nr 284 poz. 1673 ze zm.), złożyć Zamówienie oraz być stroną Umowy Sprzedaży mogą jedynie Klienci będący osobami fizycznymi posiadającymi pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadającymi kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 455 ze zm.)."

INFORMACJE TECHNICZNE

  • Substancja aktywna: Ametoktradyna, Dimetomorf
  • Uprawa: Ogórek, Pomidor
  • Sposób działania: Doliścienne
  • Rodzaj środka: Grzybobójcze
  • Postać preparatu: Zawiesina
  • Pojemność: 1 L

DAWKOWANIE

Stosowanie środka

pomidor (w uprawie polowej)

zaraza ziemniaka. Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,8 l/ha. Termin stosowania: pierwszy zabieg wykonać zgodnie z sygnalizacją lub po wystąpieniu pierwszych objawów choroby w danym rejonie. Zabiegi wykonywać w odstępach co 7-10 dni, przemiennie z fungicydami o innym mechanizmie działania. Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 3. Zalecana ilość wody: 700 l/ha. Zalecane opryskiwanie: drobnokropliste.

ogórek (w uprawie polowej)

- mączniak rzekomy dyniowatych. Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,8 l/ha. Termin stosowania: pierwszy zabieg wykonać zgodnie z sygnalizacją lub po wystąpieniu. pierwszych objawów choroby na plantacjach w danym rejonie w odstępach co 7-10 dni, przemiennie z fungicydami o innym mechanizmie działania. Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 3. Zalecana ilość wody: 700 l/ha. Zalecane opryskiwanie: drobnokropliste

Opinie o produkcie (0)

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl