ORKAN 350SL OPRYSK ZWALCZA WSZYSTKIE CHWASTY 5l

Sztuk w magazynie: 0
Cena: 273,20 zł 273.20
bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 5 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 84520237

Opis

ORKAN 350 SL jest środkiem chwastobójczym, w formie płynu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w sadach drzew ziarnkowych i pestkowych.

Środek przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

5 litrów

Sposób działania

Środek pobierany jest przez liście, a następnie przemieszczany do korzeni i rozłogów chwastów powodując zahamowanie ich wzrostu i rozwoju. Pierwsze objawy działania środka na chwasty widoczne są po upływie 7-14 dni od wykonania zabiegu. Zamieranie chwastów następuje po około 30 dniach.

Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka.

Chwasty wrażliwe w dawce 50 ml/100 m²: chwastnica jednostronna, gwiazdnica pospolita, komosa biała, starzec zwyczajny, tasznik pospolity, wiechlina roczna

Chwasty wrażliwe w dawce 70-80 ml/100 m²: bodziszek drobny, mniszek pospolity, perz właściwy, powój polny, rdest ptasi, skrzyp polny, ślaz zaniedbany,  wierzbownica gruczołowata.

Stosowanie

Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. Środek powoduje korozję metali, więc do wykonania zabiegu używać opryskiwaczy ze zbiornikiem z tworzywa sztucznego.

Odmierzoną ilość środka wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą, wymieszać, a następnie uzupełnić wodą do potrzebnej ilości.  Sporządzoną w zbiorniku opryskiwacza ciecz użytkową niezwłocznie zużyć.

 

Poniżej w zakładce "dodatkowe informacje" można pobrać kartę produktu, w której podano dokładny sposób stosowania oraz dawkowanie.

 

W przypadku składania oferty zawarcia umowy na odległość, w zakupie środków następuje jak niżej:  „Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013 r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2019 poz. 19 00 z późn. zm.). Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące stosowania produktu.”  Kupując akceptujesz regulamin i oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i posiadasz w/w kwalifikacje.

 
Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl