MIEDZIAN EXTRA 350 SC ŚRODEK GRZYBOBÓJCZY 50 ml

Sztuk w magazynie: 0
Cena: 17,64 zł 17.64
bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Agrecol
Kod produktu: 84520713

Opis

  • Pojemność: 50 ml

Miedzian Extra 350 SC jest środkiem grzybobójczym, koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu powierzchniowym, do stosowania zapobiegawczego w ochronie przed chorobami, w amatorskiej uprawie drzew owocowych niskopiennych i roślin warzywnych w ogrodach działkowych i przydomowych.

Sposób stosowania

Środek przeznaczony wyłącznie do stosowania punktowego przy użyciu opryskiwaczy ręcznych o pojemności do 10 l, z wykluczeniem opryskiwaczy z napędem spalinowym lub elektrycznym.

  • Środek grzybobójczy, którego substancją czynną jest tlenochlorek miedzi.
  • Do stosowania w uprawach sadowniczych i warzywnych.
  • Produkt przeznaczony do stosowania także w uprawach ekologicznych.
  • Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych.

Zawartość substancji czynnej: miedź (w postaci tlenochlorku miedzi) – 350 g/l (23,77%).

 

Poniżej w zakładce "dodatkowe informacje" można pobrać kartę produktu, w której podano sposób stosowania oraz dawkowanie.

 


W przypadku składania oferty zawarcia umowy na odległość, w zakupie środków następuje jak niżej: „Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013 r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2019 poz. 19 00 z późn. zm.). Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące stosowania produktu.”  Kupując akceptujesz regulamin i oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i posiadasz w/w kwalifikacje.

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl