AGROWŁÓKNINA WIOSENNA BIAŁA OKRYCIOWA 3,2 x 10 m

Sztuk w magazynie: 0
Cena: 26,01 zł 26.01
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Twoja
Kod produktu: 84522278

Opis

  • Szerokość: 320 cm
  • Długość: 1000 cm
  • Gramatura: 17 g/m²
 

Agrowłókniny wiosenne osłaniają i zabezpieczają przed przymrozkami, palącym słońcem, porywistym wiatrem, gradobiciem i insektami. Zwiększają temperaturę i wilgotność pod okrywą zapewniając optymalne warunki kiełkowania, wzrostu i rozwoju. Gwarantują w ten sposób roślinom właściwe warunki rozwoju i wegetacji.

Agrowłóknina wiosenna może być stosowana na sadzonkach lub wysianych nasionach warzyw i kwiatów. Agrowłóknina ma szerokie spektrum zastosowań a jej ochronne właściwości można wykorzystywać w uprawie:

  • warzyw,
  • owoców,
  • traw,
  • ziół i kwiatów.

Wyjątkowa elastyczność Agrowłóknin umożliwia swobodny wzrost roślin pod okrywą. Agrowłókniny są stabilizowane na szkodliwe działanie promieni UV.

Sposób użycia

  1. Agrowłókninę rozłożyć luźno na wysianie lub wysadzone rośliny, tak aby umożliwić im swobodny wzrost.
  2. Boki z obydwu stron obsypać ziemią albo obłożyć woreczkami wypełnionymi piaskiem lub innym materiałem, który swoim ciężarem zabezpieczy przed niepożądanym zwianiem i nadmiernym falowaniem.
  3. Zalecamy rozkładać agrowłókninę zgodnie z przewidywanym kierunkiem wiatru.

Podczas wzrostu roślin pod okrywą należy pamiętać o podlewaniu. Porowata struktura agrowłókniny umożliwia swobodny przepływ wody i powietrza.

Po ustąpieniu okresu niekorzystnych warunków atmosferycznych i po osiągnięciu przez rośliny właściwej dojrzałości, należy zdjąć agrowłókninę i cieszyć się wyjątkowymi plonami.

Opinie o produkcie (0)

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl