PUMA UNIWERSAL NA CHWASTY JEDNOLIŚCIENNE 1l

Sztuk w magazynie: 0
Cena: 184,40 zł 184.40
bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 3 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Bayer
Kod produktu: 84520363

Opis

Pojemność: 1 L

Puma Uniwersal 069 EW to środek chwastobójczy w formie emulsji (olej w wodzie) do sporządzania emulsji wodnej, stosowany nalistnie, przeznaczony do powschodowego zwalczania rocznych chwastów jednoliściennych, głównie miotły zbożowej i owsa głuchego w pszenicy ozimej, pszenicy jarej i jęczmieniu jarym.

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

Działanie na chwasty

Środek działa systemicznie. Pobierany jest przez zielone części roślin a następnie przemieszczany do miejsc oddziaływania, to jest do stożków wzrostu pędów i korzeni. 

Po upływie 2-3 dni od wykonania zabiegu, wzrost chwastów ulega zahamowaniu. Działanie środka widoczne jest po upływie 2-4 tygodni od zastosowania w zależności od warunków atmosferycznych.

Puma Uniwersal 069 EW niszczy najskuteczniej chwasty jednoliścienne od fazy dwóch liści do końca fazy krzewienia niezależnie od fazy rozwojowej rośliny uprawnej.

Chwasty wrażliwe: chwastnica jednostronna, miotła zbożowa, owies głuchy, włośnice, wyczyniec polny

Chwasty odporne: kostrzewy, perz właściwy, wiechlina roczna, życice, chwasty dwuliścienne

Zawartość substancji czynnej: fenoksaprop-P-etylu (związek z grupy arylofenoksykwasów) - 69 g/l (6,54%)

Stosowanie

Pszenica ozima

  • Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 1,2 l/ha

Jęczmień jary, pszenica jara

  • Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 1,0 l/ha

UWAGA

Poniżej w zakładce "dodatkowe informacje" można pobrać kartę produktu, w której podano dokładny sposób stosowania oraz dawkowanie.

 
 

W przypadku składania oferty zawarcia umowy na odległość, w zakupie środków następuje jak niżej:  „Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013 r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2019 poz. 19 00 z późn. zm.). Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące stosowania produktu.”  Kupując akceptujesz regulamin i oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i posiadasz w/w kwalifikacje.

Opinie o produkcie (0)

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl