AGROSTYM 480SL REGULATOR WZROSTU POMIDOR WIŚNIA 1l

Sztuk w magazynie: 0
Cena: 113,46 zł 113.46
bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Agropak
Kod produktu: 84522275

Opis

  • Opakowanie: 1 litr
 

Agrostym 480 SL jest środkiem z grupy regulatorów wzrostu i rozwoju roślin w formie koncentratu rozpuszczalnego w wodzie. Przeznaczony jest do przyspieszenia dojrzewania pomidorów gruntowych oraz ułatwienia mechanicznego zbioru wiśni. Środek wnika do tkanki roślinnej, ulegając rozpadowi wydziela etylen powodujący przyspieszenie procesu oddychania i dojrzewania owoców.

Stosowanie preparatu Agrostym 480 SL

Dawka preparatu powinna być dobrana na podstawie konkretnej uprawy. Pełny zakres stosowania i dawkowania dostępny jest w etykiecie dołączonej do opakowania produktu. Poniżej przedstawiamy wybrane zastosowanie dla preparatu Agrostym 480 SL - uprawę oraz dawkowanie.

Okres karencji: pomidor - 7 dni, wiśnia - 10 dni

Zalecany termin stosowania: lipiec - wrzesień

Zawartość substancji czynnej: etefon - (związek z grupy pochodnych kwasu fosfonowego) - 480 g/l (40,0 %)

Dawkowanie

  • pomidor (w gruncie): 2,5 L - 3,5 L środka w 300 L - 600 L wody / 1 ha

Stosować jednorazowo w okresie gdy owoce dojrzałe i dojrzewające tj. czerwone, różowe i zapalone, stanowią 10 - 20%, a owoce zielone (wyrośnięte) 50 - 65% ogółu owoców na roślinach. Wyższą z zalecanych dawek stosować w temperaturze poniżej 16oC oraz na rośliny o dużej masie liści.

  • wiśnia: 75 ml środka w 100 L wody

Stosować jednorazowo 7 - 10 dni przed przewidywanym zbiorem owoców z drzew nie opryskiwanych.

W przypadku składania oferty zawarcia umowy na odległość, w zakupie środków następuje jak niżej:  „Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013 r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2019 poz. 19 00 z późn. zm.). Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące stosowania produktu.”  Kupując akceptujesz regulamin i oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i posiadasz w/w kwalifikacje.

Opinie o produkcie (0)

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl