O firmie

Lipiec 2021 r., to wtedy właśnie rozpoczęła się przygoda naszej firmy o nazwie GARDAN.

GARDAN to internetowy sklep ogrodniczy. Nasza oferta zawiera najwyższej jakości produkty, takie jak nawozy, nasiona, środki ochrony roślin, narzędzia ogrodnicze oraz akcesoria basenowe, takie jak chlor i dozowniki chloru. Dzięki naszym produktom klienci mogą z łatwością zadbać o swój ogród, uprawiać własne zdrowe jedzenie i cieszyć się pięknem swojego ogrodu.

Wyróżnia nas szybka realizacja zamówień - oferujemy tylko te produkty, które posiadamy w magazynie, dzięki czemu zamówienia docierają do klientów w ciągu 24 godzin lub nawet szybciej. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy zawsze służą pomocą i doradztwem w doborze odpowiednich produktów.

Jesteśmy dumni z tego, że w ciągu pierwszego roku naszej działalności przekroczyliśmy milion złotych obrotu. Dążymy do rozwoju i poszerzania naszej oferty o specjalistyczne narzędzia ogrodnicze oraz wysokiej jakości nasiona i chemię ogrodniczą. W planach mamy również rozwój na rynkach europejskich, głównie Rumunia, Czechy, Niemcy.

Nasza firma kieruje się wartościami, takimi jak pasja, jakość, innowacyjność, klient w centrum uwagi oraz odpowiedzialność. Działamy w sposób etyczny, dbając o środowisko i zawsze stawiając potrzeby klientów na pierwszym miejscu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl